Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego z okazji "Światowego Dnia Kota"

Z okazji "Światowego Dnia Kota" obchodzonego 17 lutego wychowawcy świetlicy zaprosili uczniów klas 1 - 3 do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.

Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie pracy przedstawiającej kota - bohatera bajki lub książki.
Cieszymy się, że tak wielu uczniów wzięło w nim udział i zaprezentowało wiele ciekawych technik plastycznych. A były to: technika przestrzenna – praca wykonana z użyciem materiałów typu patyczki, zapałki, tektura, styropian, technika płaska – praca wykorzystująca skrawki materiałów, technika malarska- praca wykonana farbami, klejówkami lub wydrapywanki, technika rysunkowa – praca wykonana kredkami lub mazakami.
Komisja konkursowa złożona z wychowawców świetlicy, nauczyciela bibliotekarza oraz nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej wyłoniła zwycięzców konkursu, chodź tak naprawdę wszyscy uczestnicy zasłużyli na pochwałę za chęć wykonania pracy w czasie wolnym od szkoły.
W kategorii prac wykonanych techniką przestrzenną lub płaską I miejsce zajęła uczennica klasy 1a – Julia Zimny, II miejsce uczennica klasy 1b – Nikola Szufłat, III miejsce uczennica klasy 3b – Julia Motyl, wyróżnienia zdobyli: Kajetan Donocik (1c), Zosia Nowak (1c), Krystian Pękala (1a), Amelia Maj (1b), Julia Kwiędacz (3b), Aleksandra Suwaj (1b), Zuzanna Górny (1c).
W kategorii prac wykonanych techniką malarską lub rysunkową I miejsce zajęła uczennica klasy 3c – Wiktoria Pogorzelska, II miejsce uczennica klasy 1a – Oliwia Iskrzycka, III miejsce uczennica klasy 3c – Karolina Kawałko, wyróżnienia zdobyli: Amelia Sadkowska (3c), Nina Kowlczyk (3a), Julia Buchcik (3a), Martyna Seminowicz (3a), Karol Balcerak (1c), Kalina Kunicka (3a).
Uczestnicy konkursu otrzymają nagrody podczas apelu po świętach, a prace konkursowe będzie można zobaczyć na wystawie w auli szkolnej. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy.