Jutro na Ziemi

XXXI Konkurs Plastyczny z okazji Dnia Ziemi pod hasłem "Jutro na Ziemi". Etap szkolny rozstrzygnięty.

To już XXXI „Tydzień Ziemi”, jedna z najstarszych i największych imprez z zakresu edukacji ekologicznej na Śląsku i w Polsce realizowana przez
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

Uczniowie naszej placówki wykonali plakaty. Spośród bardzo wielu prac, komisja konkursowa w składzie: pani Tatiana Przybylska, pani Marta Krywult oraz pani Iwona Gawlas wyłoniła 17 wyróżniających się prac pod względem oryginalności i przede wszystkim estetyki wykonania. Prace zostały zakwalifikowane do dalszego etapu konkursu i zostały wysłane do organizatora.

Lista finalistów etapu szkolnego:

Rozalia K. - I a, Mateusz Ch.-II a, Karolina K. -IV c, Dawid B. - IV c, Wiktoria P.- IV c, Kajetan O. - IV c, Wojciech G. - VI a, Hanna M. - VI a, Justyna P. - VI a, Otylia S. - VI a, Emilia D. - VII c, Emilia W. - VII c, Paweł L. - VII b, Natalia D. - IV a, Karolina B. - IV a, Helena M. - IV a, Adam S. - VI c.

Gratulacje dla finalistów etapu szkolnego!

Iwona Gawlas