BADMINTONIŚCI AWANSOWALI DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

Świetny wynik naszych uczniów podczas drużynowych rozgrywek szkolnych w Badmintonie i awans do Finału Wojewódzkiego :)

Igrzyska Młodzieży dziewcząt
Maja Paszek , Nadia Maciantowicz

Igrzyska dzieci dziewcząt
Amelia Jagła , Natalia Filapek , Nadia Piech

11.03 w naszej szkole odbył się finał rejonowy gdzie rywalizowaliśmy w czterech kategoriach chłopców i dziewcząt młodszych i starszych.
Najlepszy rezultat osiągnęły wyżej wymienione dziewczyny gdzie młodsze oraz starsze awansowały do półfinału Wojewódzkiego.
Chłopcy Filip Sobek, Tymoteusz Laszczak , Sebastian Hrabia i Michał Szozda walczyli bardzo dzielnie, ostatecznie zajęli 2 miejsce w rejonie.

25.03 odbyły się Półfinały Wojewódzkie gdzie znowu 16 najlepszy drużyn walczyło o awans do finału.
Wyniki:
Igrzyska dzieci chłopcy
1.Zabrzeg
2.Pszów
3.Szanowice
4.Rybnik
Igrzyska dzieci dziewczęta
1.Mazańcowice
2.Czyżowice
4.Rudnik
Igrzyska młodzieży chłopcy
1.Porąbka
2.Rudnik
4.Jastrzębie
Igrzyska młodzieży dziewczyny
1.Mazańcowice
2.Czyżowice
4.Racibórz

Był to wspaniały występ naszych uczniów, i zasłużony awans. Widać że ciężka i systematyczna praca przynosi efekty i dobre wyniki.
Mamy nadzieję że w finale staniemy na podium:)

Bartosz Pietryja prowadzący sekcje.