Bezpieczne ferie zimowe

Od 29 stycznia rozpoczną się długo oczekiwane ferie zimowe. Uczniowie z niecierpliwością wyczekują ten czas, aby choć trochę odpocząć od nauki i skorzystać z zimowej aury.

W czasie ferii dzieci uczestniczą w różnych formach wypoczynku . Bez względu na to jak i gdzie spędzamy swój wypoczynek, pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa. W związku  z tym uczniowie klasy 3b pod kierunkiem wychowawcy przygotowali krótki występ na temat co robić, a czego unikać, aby bezpiecznie spędzić ferie. Zajęcia przygotowujące do nagrania filmu, odbyły się w ramach projektu ,, Laboratoria przyszłości '' z użyciem sprzętu audio – video.

Zapraszamy do obejrzenia prelekcji.

Anna Burian