BRD

X Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle w ramach XV Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów BRD

Drużyna BRD (grupa starsza) w składzie: Oliwia Piech (kl. 7b), Karol Stuglik (kl. 7b), Mateusz Kudziełko (kl. 7c) oraz Julian Krysta (kl. 7b) wzięła udział wX Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle w ramach XV Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów BRD, który odbył się dniach 18 i 19 stycznia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu (województwo opolskie).

Udział w tych zawodach stał się dla naszych zawodników świetną okazją do rywalizacji z najlepszymi drużynami BRD w kraju oraz reprezentowania szkoły i województwa śląskiego na zawodach ogólnopolskich.

To cenne doświadczenie na pewno przyda się naszej ekipie, gdy już za dwa miesiące - na przełomie marca i kwietnia - rozpoczną się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Liczymy na powtórzenie co najmniej sukcesu z zeszłego roku (II miejsce w finale wojewódzkim).

Eugeniusz Moskała