ZAJĘCIA Z JUDO

będą się odbywały we wtorki od godziny 15:30 - 16:30 oraz czwartki od 16:00 - 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Mazańcowicach (ul. Strzelców Podhalańskich 350)

Zajęcia te to wyjątkowa okazja dla Waszych dzieci, by wspaniale spędzały czas, rozwijając się przy tym fizycznie oraz mentalnie.   Przyjrzyjmy się niektórym z korzyści, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w tych zajęciach:

Rozwój Fizyczny: Poprawa wydolności, koordynacji ruchowej oraz siły mięśniowej. Dzieci uczą się technik judo, które wpływają na ich kondycję i ogólną sprawność.

Rozwój Osobisty: Zajęcia judo wspierają budowanie pewności siebie, odpowiedzialności oraz umiejętności pracy w grupie. Dzieci uczą się szacunku dla innych, a także radzenia sobie w trudnych i stresujących sytuacjach.

Samoobrona: Dzieci rozwijają umiejętności techniczne, które pozwalają im skutecznie radzić sobie w sytuacjach konfliktowych. Dodatkowo, judo kładzie nacisk na równowagę, kontrolę nad ciałem oraz reakcje na ataki, co sprzyja skutecznej samoobronie w praktyce.

Korekcja Wad Postawy: Odpowiednio prowadzony oraz systematyczny trening ogólnorozwojowy z elementami judo, pozytywnie wpływa na rozwój sylwetki co w konsekwencji prowadzi do korekcji wad postawy. Kształtowanie prawidłowej postawy ciała u dzieci, ma ogromne znaczenie dla ich zdrowego rozwoju.

Nowe Przyjaźnie: Zajęcia judo to doskonała okazja, by poznać rówieśników o podobnych zainteresowaniach. Dzieci uczą się pracy zespołowej i wspólnego dążenia do celu.

Takie zajęcia to nie tylko duże możliwości rozwoju ale przede wszystkim dobra zabawa
Zapisy są już otwarte!

W celu uzyskania wszelkich informacji dotyczących zapisów, zapraszamy do kontaktu:   Numer Telefonu: 512-845-655

E-mail: pszczynskaakademiajudo@gmail.com