Przestawienie Teatru Młodego Pokolenia "O psie, który jeździł koleją"

Dnia 11 stycznia 2024 uczniowie klas I-III obejrzeli przedstawienie Teatru Młodego Pokolenia "O psie, który jeździł koleją".

Aktorzy w bardzo ciekawy sposób przybliżyli uczniom przygody psa Lampo. Występ zainspirowany był książką Romana Pisarskiego „O psie, który jeździł koleją”. Widzowie podczas spektaklu zapoznali się z przygodami psa Lampo, które miały miejsce we Włoszech. Historia oparta jest na prawdziwych wydarzenich. Obejrzeliśmy prawdziwą przyjaźń zwartą między człowiekiem, a psem. Widzom bardzo podobał się spektakl i z dużym zainteresowaniem śledzili jego przebieg. Aktorzy na koniec zostali obdarowani przez dzieci gromkimi brawami.

mgr Daria Łukaszewska-Koch