Remont sali 128

Dla każdego czas świąt, to czas odpoczynku, relaksu oraz braku dodatkowych obowiązków.

Jak się jednak okazało, jest kilka osób, które swój wolny czas przeznaczyły na zaangażowanie się w odświeżenie sali lekcyjnej w naszej szkole. Z całego serca pragniemy podziękować rodzicom klasy Ic oraz IIIc, którzy wymalowali oraz wsparli finansowo wyposażenie klasy 128. Dziękujemy również Radzie Rodziców, która sfinansowała farby oraz materiał na nowe meble do sali. Nasza klasa przeszła dużą metamorfozę, dzięki której będzie nam się uczyło zdecydowanie lepiej!

Zapraszamy do galerii.

Małgorzata Babińska, Renata Duś