Pola Nadziei - kwesta na rzecz Hospicjum JPII w Bielsku - Białej

Pamiętając o osobach starszych, nieuleczalnie chorych, uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Mazańcowicach pod opieką nauczycieli wzięli udział w akcji „Pola Nadziei”.

Głównym celem była zbiórka środków finansowych na wsparcie działalności Hospicjum im. św. Jana Pawła II Bielsku - Białej. Wolontariusze chętnie zaangażowali się w kwestę, która odbywała się 16.12.23 r. przed sklepami w Mazańcowicach. Wszystkim osobom, które wsparły akcję datkami, wolontariusze przekazywali okolicznościowe naklejki oraz słowa podziękowania. Podczas kwesty uczniowie zebrali 2499,92 zł. Poświęcając swój wolny czas na udział w tej szlachetnej inicjatywie nasi uczestnicy pokazali, że los osób cierpiących nie jest im obojętny.

Marta Krywult