Jasełka

W piątek 22 grudnia 2023 roku w naszej szkole uczniowie klasy 3a przedstawili tradycyjne "Jasełka".

Tematyka dotyczyła Maryi i Józefa poszukujących miejsca na nocleg, ale również uwrażliwiała nas na potrzeby innych ludzi. Byli obecni aniołowie, pastuszkowie oraz królowie wędrujący za gwiazdą betlejemską. Uczniowie zagrali na instrumentach.

"Jasełka" powstały przy współpracy pani wychowawczyni klasy 3a - Renaty Sieroty, pani pedagog - Anny Okoń oraz pani Lucyny Greczki. "Jasełka" zostały zakończone życzeniami świątecznymi nagranymi z wykorzystaniem Laboratorium Przyszłości oraz wspólnym kolędowaniem pod przewodnictwem chóru szkolnego prowadzonego przez panią Marzenę Muzykę.

Lucyna Greczka