POMAGAMY

W naszej szkole prężnie działa Koło Wolontariatu. Szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia nasi podopieczni angażują się w szereg akcji charytatywnych, zarówno w szkole, jak i w środowisku lokalnym.

Cieszymy się, że przedszkolaki i uczniowie szkoły mają wrażliwość w sercu i chęć pomocy innym. Dziękuję wszystkim, którzy w ostatnim czasie brali udział w zbiórce w przedszkolu na rzecz Szpitala Pediatrycznego. Dziękuję uczniom za wsparcie zbiórki "Trampolina" i akcji Pola Nadziei oraz zaangażowanie w organizację kiermaszu szkolnego.

Gratuluję uczennicy klasy 2b Amelii Maj, która otrzymała podziękowania za uczestnictwo w akcji "Odważni BB- 16 dni przeciwko przemocy".

Wyrazy wdzięczności kieruję do pani Katarzyny Barnaś-Dziergas, która opiekuje się Szkolnym Kołem Wolontariatu za koordynowanie działań na terenie szkoły. Zachęcam wszystkich do angażowania się w pomoc potrzebującym.

Ewa Naglik