ROZWIĄZANIE KONKURSU “BARWY JESIENI” ORGANIZOWANEGO PRZEZ WYCHOWAWCÓW ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Nadszedł czas rozwiązania konkursu plastycznego pt.: “Barwy Jesieni” ogłoszonego przez świetlicę szkolną. Konkurs skierowany był do dwóch grup wiekowych: klasy 1 - 2 oraz klasy 3 - 4.

Komisja oceniająca prace miała niełatwe zadanie. Oto wyniki konkursu:

KLASY 1 - 2

I MIEJSCE - praca uczennicy klasy 1a Helenki Mojeścik
II MIEJSCE - praca uczennicy klasy 1a Natalii Danel
III MIEJSCE - praca uczennicy klasy 1c Amelii Sadkowskiej

WYRÓŻNIENIE - praca uczennicy klasy 1c Martyny Szczepaniak oraz praca uczennicy klasy 2c Michaliny Radzik.

KLASY 3 - 4

Wśród uczniów klas 3- 4 biorących udział w konkursie trzy prace uzyskały równą ilość punktów, otrzymując tym samym ex aequo I miejsce .

Są to prace: Weroniki Machalicy -uczennicy klasy 3b, Łukasza Kosałki - ucznia klasy 3b, Pawła Liszki - ucznia klasy 4b.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za włożony trud w wykonanie pracy ioczywiście gratulujemy !!!
Nagrody rzeczowe - drobne upominki zostaną wręczone uczestnikom konkursu po powrocie
do nauki stacjonarnej w wyznaczonym terminie.