Mikołajkowy kiermasz w ramach akcji Pola Nadziei

Dziękujemy Wszystkim darczyńcom, którzy wsparli akcję Pola Nadziei podczas mikołajkowego kiermaszu, który odbył się 6 grudnia 2023 r. w auli szkolnej.

Podziękowania kierujemy do uczniów i rodziców, którzy wykonali piękne ozdoby piernikowe oraz do osób, które je zakupiły lub wrzuciły datek do puszek kwestujących uczennic.
Przypominamy, iż dochód z kiermaszu wspiera Salwatoriańskie  Stowarzyszenie Hospicyjne, którego działalność statutowa polega na organizacji pracy hospicjum im. św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.
                                                                                                                                                                                                 Serdecznie dziękujemy