Konkurs recytatorski klas I-III "Jesienne wiersze"

Dnia 22.11.2023 r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski dla klas I-III pod hasłem „Jesienne wiersze”.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 18 uczniów klas I –III, którzy byli zwycięzcami Klasowych Konkursów Recytatorskich. Wszystkich uczestników powitała Pani Dyrektor Ewa Naglik życząc wszystkim powodzenia.

Jury, w składzie którego były panie: Iwona Gawlas, Beata Kania i Renata Sierota oceniało dobór repertuaru, recytację i wyraz artystyczny. Wszystkie recytacje były na bardzo wysokim poziomie. Po burzliwych obradach jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce- Krystian P. kl. II a

II miejsce-  Oliwia I. kl. II a

III miejsce- Lena I. kl. I a

i wyróżniło :

Magdalenę N. kl. III a

Filipa S. kl. II b

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród.

Organizatorki: Marta Krywult, Tatiana Przybylska