„Najpiękniejsze mandale – nasi czworonożni przyjaciele”

W świetlicy szkolnej  wychowawcy zorganizowali dla grupy dzieci młodszych  konkurs:
„Najpiękniejsze mandale – nasi czworonożni przyjaciele”.

Celem konkursu było usprawnienie koordynacji wzrokowo – ruchowej dzieci,  relaksacja  oraz nauka cierpliwości i koncentracji. Chętni uczniowie z dużą starannością przystąpili do wykonywania swoich prac, wypełniając mandale kotków i piesków różnymi kolorami, tworząc w ten sposób kolorowe, bajkowe zwierzątka.
Spośród kilkunastu  uczniów biorących udział w konkursie wyróżniono dziewięć osób. Są to:
Liliana Cyganik, Julia Gwizdoń, Liwia Gniewek, Emilia Podsiadło, Hanna Sadlok, Jan Dolata, Oliwia Iskrzycka, Krystian Pękala, Krystian Hanusiak.
Gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych konkursach.

Małgorzata Jakubiec