Pierwsze miejsce w VI edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Wiosennego w grupie Kaczuszki

GRAND PRIX dla Alana i WYRÓŻNIENIE dla Zuzi!!! Dzieci z grupy Kaczuszki reprezentowały przedszkole w konkursie plastycznym :)

Konkurs adresowany był do dzieci z wszystkich przedszkoli na terenie miasta Bielska-Białej i całego powiatu bielskiego. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie Wianka Pani Wiosny w formie przestrzennej z elementami, które kojarzą się z nadejściem wiosny.

Powołane przez organizatora konkursu Jury dokonało oceny prac plastycznych i doceniło wyjątkowe prace dzieci z naszego przedszkola. Przedszkolaki zostały zaproszone na rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego  wiosennego konkursu do Przedszkola nr 40. Alan z grupy Kaczuszki uzyskał główną nagrodę, pierwsze miejsce, a Zuzia wyróżnienie.

Dziękujemy Wam, że tak cudownie reprezentowaliście nasze przedszkole i zdobyliście tak wspaniałe nagrody. Gratulacje kochani ! Życzymy kolejnych sukcesów w konkursach :)

Zespół redakcyjny