Osiągnięcia i sukcesy w grupie Kaczuszki

Dzieci z grupy Kaczuszki wzięły udział w gminnych konkursach dla przedszkoli. Między innymi w KONKURSIE WIEDZY O BAJKACH oraz GMINNYM KONKURSIE - "JESIENNE DRZEWO" i osiągnęły wyjątkowe sukcesy.

Jako pierwszy odbył się konkurs wiedzy o bajkach. Cała grupa wzięła udział i wykonała zadania konkursowe. Fotorelacja z przeprowadzenia konkursu w formie prezentacji została wysłana do Wieszcząt. Grupa została wyróżniona i w ramach nagrody, przyjechała do naszego przedszkola maskotka Kubusia Puchatka. Dzieci tańczyły i bawiły się z przyjezdnymi gośćmi. Na pożegnanie wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki.

Dzieci wzięły udział również w konkursie organizowanym przez przedszkole w Świętoszówce. Zadaniem dzieci było wykonanie jesiennego drzewa z materiałów wtórnych (recyklingu). W konkursie tym, dzieci z naszej grupy zdobyły wyjątkowe miejsca: pirwsze miejsce Hania, drugie miejsce: Alan oraz wyróżnienie dla Marysi. Przedszkolaki Otrzymały dyplomy oraz nagrody.

Wielkie gratulacje przedszkolaki ! Życzymy Wam kolejnych sukcesów :) Jesteście wspaniałe :)

Zespół redakcyjny