Dzień Komisji Edukacji Narodowej obchodzony w świetlicy szkolnej

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, po raz kolejny wychowankowie świetlicy szkolnej - klasy I-IV, przygotowali okolicznościowe kartki, które zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi min. techniką origami i kolaż.

Kartki, wraz z życzeniami, zostały przez uczniów wręczone  naszej Dyrekcji i pracownikom szkoły jako miły gest, wyrażający wdzięczność za trud wkładany w codzienne nauczanie i wychowanie.

Uczniowie poszli o krok dalej i wykonali równie piękne prace plastyczne o tematyce związanej z Dniem Nauczyciela. Prace zostały umieszczone na gazetkach znajdujących się na korytarzach szkoły.

Cieszymy się z zaangażowania naszych wychowanków i jesteśmy im wdzięczni za dobre chęci. Dziękujemy!

Wychowawcy świetlicy szkolnej