Mistrz Wykreślanek

W dniu 05.05.2022 roku w świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie i ogłoszenie wyników świetlicowego turnieju „Mistrz Wykreślanek”. Uczniowie klas pierwszych i drugich zmagali się z wykreślankami o różnej tematyce – zimowej, wiosennej, świątecznej, matematycznej, wykreślali nazwy miesięcy, zwierząt, województw.

Wychowawcy świetlicy po podliczeniu punktów wyłonili dwóch Mistrzów Wykreślanek z młodszej i starszej grupy.  Wśród uczniów klas pierwszych najwyższy wynik uzyskał uczeń klasy 1a - Michał Gruszczyk, natomiast  w klasach drugich najwyższy wynik uzyskała uczennica klasy 2a - Ewelina Barabasz.  Laureatami zostali również: Nina Kłaptocz, Karol Suchoń, Błażej Dudek i Marysia Krywult. Zwycięzcy otrzymali symboliczne upominki, a wszyscy uczestnicy zmagań z wykreślankami cukierki.

Gratulujemy!

Zachęcamy wszystkie dzieci do zabawy z wykreślankami, gdyż ćwiczą spostrzegawczość, uczą liter oraz samodzielnego czytania, mogą też być fajnym sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Wychowawcy świetlicy.