Okręgowy Turniej BRD w ZSP Mazańcowicach

28.04.2022r. także w naszej szkole odbył się kolejny etap Turnieju BRD.

Tym razem Okręgowy - najlepsze szkoły powiatu cieszyńskiego, pszczyńskiego, żywieckiego i bielskiego. Grupa młodsza ZSP Mazańcowice, SP Mnich, SP Stara Wieś, SP Wisła Mała, ZSP Zarzecze i grupa starsza ZSP Mazańcowice, SP 2 Ustroń, SP Wisła Mała, SP 2 Bystra, SP Szare. Ten etap konkursu stał na bardzo wysokim poziomie i charakteryzował go wyrównany poziom wiedzy i umiejętności wszystkich uczestników. Miło nam poinformować, że w obu grupach zwyciężyły drużyny z naszej szkoły. Julia Danel, Julian Krysta, Oliwia Piech, Karol Stuglik i Julia Szkowron oraz Joanna Kosma, Martyna Nikiel i Przemysław Utrata to zwycięzcy etapu okręgowego. Gratulujemy.  Drużyny odebrały puchary i upominki z rąk Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Bielsku-Białej asp. szt. Arkadiusza Mroczko, Prezes Fundacji na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Aliny Puszyńskiej, Dyrektora WORD w Bielsku-Białej Mariusza Ogłozińskiego oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Sporku UM Bielsko-Biała Ewy Szymanek-Płaska.

Zwycięstwo w zawodach okręgowych jest przepustką do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 14.05.2022r. w Kroczycach. Życzymy powodzenia.

Opiekunowie Ewa Zeman i Eugeniusz Moskała