Powstanie Wielkopolskie

Szanowni Państwo,
przypominamy o bezpłatnej wystawie upamiętniającej Powstanie Wielkopolskie, którą można pobrać ze strony niepodlegla.gov.pl.  Do skorzystania z wystawy zapraszamy szczególnie szkoły i instytucje kultury.

Wystawa "Zwycięskie Powstanie Wielkopolskie" powstała m.in. dzięki współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego i przedstawia lokalne murale, które przypominają o bohaterstwie powstańców wielkopolskich. Partnerem wystawy jest AMS S.A., a jej wersję plenerową nadal można oglądać m.in. w wiatach przystankowych w wielu miastach Polski.

Wystawę wystarczy pobrać i wydrukować w dowolnej wielkości na dowolnym nośniku albo opublikować na swojej stronie internetowej. Materiały zostały przygotowane w krzywych w rozmiarze B1 (100 cm x 70 cm), jednak doskonałą jakość zachowują także w mniejszych formatach.

Pliki do pobrania: