„Podaruj Misia”

Wolontariusze z klas siódmych przeprowadzili akcję skierowaną do dzieci ze świetlicy terapeutycznej w Bielsku- Białej.

W całej szkole można było zauważyć ulotki i plakaty z misiami, które miały sygnalizować o akcji i zachęcać do dzielenia się. Wyzwaniem, wynikającym z pandemii, był warunek, że podarunki musiały być nowe.

Do akcji włączyły się dzieci, wspierane przez rodziców od przedszkola do klas ósmych. Jak to w naszej szkole stało się zwyczajem, udało się zabrać mnóstwo darów, po które osobiście przyjechali pracownicy świetlicy Ignis.

Dzieci otrzymają: 77 nowych maskotek, 130 sztuk przyborów szkolnych, 19 gotowych zestawów prezentowych, 34 zabawki i 65 książeczek. Szczegóły akcji w galerii.

Dziękujemy!

Opiekun SKW, Katarzyna Jakubiec-Broda