Piękna akcja społeczności szkolnej: „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”

Kiedy współpracują Uczniowie, Wychowawcy i Rodzice – z tego musi powstać coś wspaniałego!

Czynić dobro, to dostrzec i właściwie zareagować na potrzebę drugiego człowieka. Po raz trzeci mogliśmy sprawić wiele radości Chłopakom z DPS-u w Skoczowie. Wspólnie stworzyliśmy 39 pięknych  spersonalizowanych prezentów, które spełniały ich marzenia. Przygotowanie podarunków uruchomiło łańcuch współpracy i zaangażowania, nauczyło nas wiele o potrzebach innych …i o własnych oczekiwaniach. Pozytywnym emocjom i radości wśród obdarowanych, którzy od miesiąca wyczekiwali Mikołaja, nie było końca. Nasi wolontariusze otrzymali pamiątkowe upominki, a na ręce Pani Dyrektor przekazano figurkę Edmunda Bojanowskiego. Warto podkreślić, że współpraca Uczniowie – Wychowawcy – Rodzice trwała od początku do samego finału; dzięki pomocy Pani Joanny Orłowskiej, Pani Martyny Kluki oraz Pana Pawła Wiei prezenty trafiły we właściwe miejsce o właściwym czasie.

Ukłony od Chłopaków dla wszystkich zaangażowanych!

Relacja z akcji w galerii

Opiekun SKW, Katarzyna Jakubiec-Broda