Akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej

W dniu 13 .10. 2021 r. odbyły się uroczyste akademie z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Uczniowie z niecierpliwością czekali na to wydarzenie, wszak nauka zdalna pozbawiła nas prawie całkowice kontaktu z żywą sztuką sceniczną. Odbyły się dwa występy: najpierw dla widowni z klas młodszych, potem dla klas starszych.
   Podczas uroczystości nie zabrakło życzeń oraz podziękowań  skierowanych dla dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz pracownków obsługi.
   Na ręce dyrekcji, pani Agaty Czauderny oraz pań  wiecedyrektor:  pani Ewy Naglik  i pani Aleksandry Kowalczyk –    przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawicielki Rady Rodziców, Pani  Dorota Gojny oraz przewodniczaca Rady Rodziców Pani Dorota Kunicka – złożyli kwiaty.
    Akademię, uroczyście rozpoczęła pani dyrektor Agata Czaudena. Następnie uczniowie klasy 7 b zaprezentowali swój występ, przygotowany pod okiem pani Iwony Gawlas. Było to krótkie przedstawienie pt. "Jeden dzień z życia ucznia". Widownia reagowała na zabawne scenki śmiechem i brawami.
    Atrakcją akademii był występ chórku szkolnego, prowadzonego przez panią Marzenę Muzykę. Szkolni chórzyści zaprezentowali cztery piękne utwory, które na długi czas będą rozbrzmiewać w naszej pamięci.

Zespół redakcyjny