Wycieczka do Dream Parku w Ochabach

23 września 2021 roku dwie grupy 5-latków: „Jeżyki” oraz „Przyjaciele Kubusia Puchatka” pojechały na wycieczkę do Parku Dinozaurów w Ochabach.

Pobyt w parku był dla dzieci wspaniałą formą spędzania wolnego czasu. To szczególne miejsce, w którym można było cofnąć się w czasie i odbyć niezwykłą podróż do ery mezozoicznej. Wszystko za sprawą najbardziej reprezentatywnych przedstawicieli świata dinozaurów. Z bliska można było zobaczyć groźnego Tyranozaura Rexa Kompsognata czy też Mamenchizaura. Niesamowite stwory to nie jedyne atrakcje jakie czekały na dzieci. Zwiedzanie domku do góry nogami, oceanarium, labirynt luster czy mini zoo. Wielką atrakcją było spędzenie wolnego czasu na placu zabaw. Wycieczka dostarczyła dzieciom niezapomnianych przeżyć i wrażeń.

Zespół redakcyjny