Dzień Ziemi klasa 2b

Z okazji nadchodzącego Dnia Ziemi dzieci z drugiej klasy wzięły udział w eko zajęciach.

Na początku klasa została podzielona na cztery grupy: grupa wody, grupa powietrza, grupa segregacji śmieci oraz grupa elektro ochrony. Każda z grup musiała wykazać się znajomością zasad ochrony środowiska rozwiązując test ekologiczny oraz wypisując jak można chronić przyrodę. Każda grupa stworzyła też swój plakat eko w oparciu o wylosowany cytat! Dzieciaki aktywnie włączyły się w pracę i bardzo efektownie współpracowały w swoich grupach! Na koniec każdy eko przyjaciel dostał medal!

Dziękujemy Pani Monice za ciekawe i inspirujące zajęcia. Świetnie się bawiliśmy.

Wychowawca Katarzyna Barnaś