"Noc w Szkole" – 13 stycznia 2023 r.

W piątek 13 stycznia po raz pierwszy w naszej placówce obyła się ,,Noc w Szkole”.

Wydarzenie to trwało przez cztery godziny,  w czasie których uczniowie klas siódmych i ósmych, mogli robić wiele ciekawych rzeczy. Zorganizowano  oglądanie filmów, granie w gry planszowe, można było potańczyć, albo zaprezentować talent wokalny, śpiewając karaoke.Wszystko odbywało się w specjalnie na tę okazję przygotowanych  salach.
W szkole znajdowało się też miejsce, w którym zainteresowane osoby mogły pomalować siebie  ... lub kogoś, dając upust swojej wyobraźni plastycznej.
Kiedy, któryś z uczestników zgłodniał lub zachciało mu się pić, mógł zajrzeć do specjalnie na tę okazję zorganizowanej "kawiarenki", w której nie brakowało ciast, ciastek i tostów. Ponadto,  każda z klas zamówiała pizzę, dzięki czemu nikomu nie brakowało energii, aby skorzystać  ze wszystkich atrakcji.
Pod koniec ,,Nocy w Szkole” odbył się turniej siatkówki. Klasy rywalizowały ze sobą o zwycięstwo, co było fantastycznym ukoronowaniem wieczoru. Oprócz graczy, nie brakowało kibiców, którzy z wielkim zapałem dopingowali swoich faworytów
Tę noc uczestnicy spędzili wyśmienicie i z pewnością jej nie zapomną. Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy klas siódmych i ósmych, pani dyrektor Katarzyna Piszczek oraz pan Bartosz Pietryja, który pomógł przeprowadzić turniej siatkówki.

Dziękujemy bardzo nauczycielom, którzy  zapewnili nam opiekę i zorganizowali projekt.

Uczestniczka "Nocy w Szkole", Paulina Piech, 8 b, pod opieką nauczyciela Aldony Fokt.