Dnia 31.05 po raz kolejny w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wieszczętach odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych „W magicznym świecie poezji i prozy”.

Brali w nim udział uczniowie szkół Gminy Jasienica. Naszą szkołę reprezentowali: Krystian z kl. I a i Witek z kl. III b. Chłopcy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności recytatorskich wykazali się wspaniałą pamięcią, prezentowali wiersz i fragment prozy literatury dziecięcej.

Gośćmi specjalnymi, a zarazem jurorami konkursu byli: P. Wiktoria Węgrzyn, P. Sylwia Iskrzycka – Puzoń i P. Juliusz Wątroba.

Miło nam poinformować, że Krystian z kl. I a zajął zaszczytne II miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tatiana Przybylska