Edukacja miodowa w szkole

Nasza Szkoła wraz z Krajowym Zrzeszeniem Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych w ramach finansowania z Funduszu Promocji Roślin Oleistych promuje produkty pszczelarskie.

W ramach tej akcji w naszej szkole powiesiliśmy 3 plakaty edukacyjne: jeden informujący o odmianach miodów, drugi informujący o produktach uzyskiwanych od pszczół, trzeci - o postaci, w jakiej dostępny jest miód i możliwościach jego wykorzystania.

Dodatkowo obejrzeliśmy miodowy film edukacyjny, a także rozmieściliśmy edukacyjne  kalendarze biurkowe typu „piramidka” i kalendarze trójdzielne zawierające ciekawostki o miodzie. Kalendarze posłużą nam w trwającym roku szkolnym 2022/2023.

Zespół Redakcyjny