Akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/23. Pani Dyrektor Agata Czauderna uroczyście powitała zgromadzonych uczniów, nauczycieli oraz rodziców, nie zabrakło serdecznych życzeń na wy rok szkolny. Zabrzmiał pierwszy dzwonek po wakacyjnej przerwie.

Wszyscy zgromadzeni wzięli udział w uroczystym apelu. Krótka  prezentacja multimedialna, przypomniała nam o kolejnej  rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Akademię uświetnił występ uczniów z klasy 5 c pod czujnym okiem Pani Iwony Gawlas i Pana Eugeniusza Moskały.  Uczniowie przedstawili krótką scenkę pt. "Pamiątkowa fotografia", zaczerpniętą z lektury pt. "Przygody Mikołajka".
O stronę muzyczną akademii zadbała Pani Marzena Muzyka, o dekorację Pani Iwona Gawlas.
Jeszcze raz życzymy Wszystkim, aby ten rok szkolny upłynął w spokojnej i życzliwej atmosferze!

Zespół Redakcyjny