Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

24.06.2022 roku odbyło się uroczyste zakonczenie Roku Szkolnego 2021/2022 w auli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mazańcowicach.

Uroczystości zostały podzielone na dwie części. Każdej z nich przewodniczyła Pani Dyrektor Agata Czauderna. W pierwszej części pojawili się wychowawcy oraz uczniowie klas V-VIII oraz ich Rodzice. Natomioast druga część dedykowana była uczniom klas mlodszych, I-IV.
    Na samym początku Pani Dyrektor przywitała serdecznie wszytskich zgromadzonych w auli szkolnej. Następnie Poczet Sztandarowy wrowadził sztandar szkoły i wszyscy uroczyście odśpiewaliśmy nasz hym. Kolejno uczniowie klas VIII przekazali sztandar uczniom klas VII. W dalszej części Pani Dyrektor Agata Czauderna razem z Panią Wicedyrektor Ewą Naglik wręczały świadectwa ukończenia szkoły uczniom klas VIII. Następnie wręczono nagrody pozostałym uczniom, którzy uzyskali śwadectwo z wyróżnieniem oraz tym, ktorzy mieli 100 % frekwencję. Nie zabrakło też licznych podziękowań i wyrazów uznania. Pani Dyrektor Czauderna zwrócila się do Pań reprezentujących Radę Rodzicdow naszej szkoły, do Pani Doroty Kunickiej, Pani Moniki Frankiewicz i Pani Doroty Gojny i podkresliła zazrazem, jak ważna jest rola Rodziców w szkole oraz podziękowała przedstawicielkom Rady Rodziców za owocną współpracę i wspieranie placówki. Pani Kunicka w ciepłych słowach również zwróciła się do Pani Dyrektor Czauderny i wszystkich zgromadzonych. Nie zabrakło też podziękowań od samych uczniów, których reprezentowała uczennica klasy VIII d - Barbara Stuglik przewodnicząca Samorzadu Szkolnego. Przyszedł też czas pożegania z niektórymi pracownikami. Pożegnaliśmy się w tym roku Panią Ewą Zeman - wieloletnim pracownikiem szkoły, która niewątpliwie oddała swej pracy całe serce. Pani Dyrektor podziękowała Pani Ewie Zeman za wiele lat współpracy i liczne zasługi dla szkoły. Z naszej placówki odchodzą też Pani Katarzna Wasilew oraz Pan Tomasz Bednarek, którym Pani Dyrektor również podziekowała za współpracę. Kolejno wyprowadzono sztandar szkoły.
     Na sam koniec uczniowie klasy Va przedstawili krótki program artystyczny, przygotowany przez Panią Natalię Chrobak-Lis. Z kolei dekorację wykonała Pani Iwona Gawlas, a o oprawę muzyczną zadbała Pani Marzena Muzyka. Tym zabawnym akcentem zakończyliśmy Rok Szkolny 2021/2022.
Życzymy wszystkim udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Zespół redakcyjny