Akcje Wolontariatu na dobre zakończenie Roku Szkolnego :)

Kończąc ten trudny Rok Szkolny; pełen niepewności, smutku, obawy o bezpieczeństwo, ale również rok ogromnej życzliwości i solidarności chcę w imieniu Dyrekcji, czynnych wolontariuszy, a przede wszystkim obdarowanych adresatów naszych akcji PODZIĘKOWAĆ wszystkim, którzy włączyli się w różnorodny sposób w akcje Szkolnego Koła Wolontariatu.

Niesienie pomocy nie jest proste, nie da się go przeliczyć na punkty, jednak nasi wspaniali wolontariusze mimo obowiązków, zmęczenia czy po prostu zniechęcenia dają piękny przykład, że warto. Ich praca byłaby jednak niewidoczna bez odzewu społeczności szkolnej. W tym roku udało się przeprowadzić blisko 30 różnorodnych akcji!

Nasze ostatnie akcje to zbiórka słodyczy dla dzieci z domów dziecka i na rzecz uchodźców oraz akcja, w której stworzymy wielkie skrzydła anielskie, ale na efekty musimy poczekać na początek Nowego Roku Szkolnego.

Z wakacyjnymi pozdrowieniami

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu