Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Mój symbol wiosny ”

Drodzy uczniowie, kalendarzowa wiosna jest z nami od 21 marca.

Na pewno wielu z nas zauważyło jej zwiastuny już wcześniej.

Zachęcamy pozostałych, aby je odnaleźć w swoim najbliższym środowisku, na przykład podczas rodzinnego spaceru.

Chętnym na przyrodniczy zwiad podpowiadamy, że w lasach zakwitły już zawilce (pamiętajmy, są pod ochroną).

Zdarza się, że nie wszyscy potrafią nazwać czy wymienić symboli wiosny. Pomocą niech będzie krótki ich opis w załączonym materiale  (zał. 1).

Zachęcamy też do wybrania swojego symbolu i przedstawienia go w obrazowy sposób wykonując prace plastyczną w ramach konkursu: „ Mój wiosenny symbol”.

Regulamin konkursu w załączniku (zał. 2).

Inspiracją mogą być prace już wykonane w ramach zajęć świetlicowych -zdjęcia zamieszczone w galerii czy filmik -link : www.youtube.com/watch?v=Bi3zTqLmTsk.

Bardzo zachęcamy do twórczej aktywności

Wychowawcy świetlicy.