Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Adama Mickiewicza w Mazańcowicach

Pożegnanie klas ósmych.

Dnia 20 czerwca 2024 na lekcji czwartej w auli szkolnej naszej szkoły odbyło się pożegnanie klas ósmych z szkołą oraz pożegnanie klas ósmych przez klasy siódme.

Na początku uroczystości, wszystkich zgromadzonych powitała Pani Dyrektor Ewa Naglik, która następnie przekazała mikrofon występującym. Program słowno – muzyczny przygotowały wraz z uczniami klas siódmych pani Klaudia Kowal oraz pani Marzena Muzyka we współpracy z wychowawcami klas siódmych: panią Agnieszką Piwowar, panią Agatą Krupińską oraz panem Bartłomiejem Krótkim. Program artystyczny wykonany przez klasy ósme przygotowała pani Katarzyna Dębińska-Zwięczak.
Uczniowie klasy 8a i 8b na wstępie złożyli podziękowania Pani Dyrektor Ewie Naglik, pani wicedyrektor Katarzynie Piszczek, swoim paniom Wychowawczyniom pani Katarzynie Dębińskiej-Zwięczak oraz pani Dorocie Hurze, jak również swoim Rodzicom oraz wszystkim Nauczycielom i Pracownikom szkoły. Następnie zaprezentowali krótki program artystyczny. Po tym nastąpiło wręczenie symbolicznych kwiatów Dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły.
Po krótkiej przerwie na scenie pojawili się uczniowie klas siódmych, którzy życzyli absolwentom naszej szkoły wszystkiego co najlepsze w nowych szkołach ponadpodstawowych. Życzenia i wspomnienia z lat spędzonych w naszej placówce przeplatane były piosenkami, które śpiewała wraz z występującymi publiczność zgromadzona na auli. Na koniec miał miejsce układ taneczny, przygotowany przez uczniów klas siódmych pod okiem pana Bartłomieja Krótkiego, przypominający wszystkim o tym, że już niedługo, bo za jeden dzień, zakończenie roku szkolnego i upragnione wakacje.
Życzymy tegorocznym absolwentom naszej szkoły wszystkiego najlepszego, miłego letniego wypoczynku oraz samych sukcesów na nowym etapie edukacji.


Zespół redakcyjny